Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Wynajem sprzętów biurowych – czy to się opłaca?

Wynajem sprzętów biurowych – czy to się opłaca?

Sprzęty biurowe takie jak drukarki, kopiarki czy urządzenia wielofunkcyjne, pełnią bardzo ważne role w wielu placówkach: w biurach, urzędach, firmach prywatnych, szkołach i innych instytucjach publicznych. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem jest ich zakup, w innych przypadkach dzierżawa. Kiedy sprzęty lepiej wynająć niż kupić?

Dzierżawa kopiarek, drukarek i innych sprzętów biurowych – jakie ma zalety?

Wynajem sprzętów biurowych ma wiele atutów. Jest to opcja, z której mogą skorzystać firmy, które dopiero się rozwijają i inwestycji muszą dokonywać stopniowo. Pozwala ograniczyć początkowe koszty związane z zakładaniem firmy i rozwijaniem jej działalności w pierwszych etapach.

Z tej możliwości mogą też skorzystać placówki, które ze sprzętów biurowych korzystają sporadycznie. Kserokopiarkę czy drukarkę mają więc zawsze pod ręką, gdy jest potrzebna, jednak płacą wyłącznie za ilość wykonanych kopii/wydruków – jest to rozwiązanie wygodne, tanie i pozwalające oszczędzić czas.

Największe zalety dzierżawy takich sprzętów to:

  • oszczędność kosztów,

  • stały dostęp do dobrej jakości sprzętu,

  • niskie ceny wydruków/kopii,

  • fachowy i szybki serwis urządzeń,

  • możliwość skorzystania ze sprzętu zastępczego w razie awarii.

Wynajem kopiarek, drukarek, sprzętów biurowych – Olsztyn

Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją w Olsztynie, a powyższe argumenty są dla Ciebie przekonujące, możesz skorzystać z usług naszej firmy w zakresie dzierżawy sprzętów biurowych. Pomożemy Ci dobrać sprzęty, które spełnią zapotrzebowanie Twojej firmy, ustalimy warunki współpracy, przedstawimy sposób działania oraz funkcjonalności wybranych urządzeń – i już lada chwila będziesz z nich korzystać Ty, Twoi pracownicy lub klienci. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Zobacz także: Dzierżawa kopiarki – sposób na oszczędność