Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Dzierżawa kopiarki – sposób na oszczędność

Dzierżawa kopiarki – sposób na oszczędność

Firmy i instytucje, w których wykonuje się kopie dokumentów, mogą zdecydować się na trzy firmy korzystania z kopiarek:

  • Kopiarki w punktach ksero – gdy pojawia się konieczność skopiowania czegokolwiek, można skorzystać z usług zewnętrznych. Punkty ksero bardzo często oferują także możliwość wydruków, bindowania, laminowania itp. To rozwiązanie sprawdza się w sytuacjach, gdy w firmie kopiuje się sporadycznie, a sami pracownicy dysponują wystarczającą ilością czasu, by móc korzystać z usług zewnętrznych.

  • Zakup kopiarki na potrzeby firmy – kupno sprzętu, papieru i innych materiałów eksploatacyjnych pozwala na dysponowanie kopiarką wedle własnego zapotrzebowania. Pozwala to oszczędzić cenny czas, a w przypadku, gdy kopii wykonuje się naprawdę dużo i właściwie każdego dnia, pozwala to także na oszczędność. Oczywiście na początku trzeba zainwestować w sprzęt, co może być dużym obciążeniem dla budżetu. Jednak na dłuższą metę, przy intensywnym wykorzystaniu kopiarki, może się to okazać najkorzystniejszym rozwiązaniem.
    Zobacz także: 3 powody, dla których warto zainwestować w firmową kopiarkę

  • Dzierżawa kopiarki – to rozwiązanie szczególnie polecane firmom i instytucjom, w których nie kopiuje się zbyt wiele lub które mają ograniczony budżet na zakup nowych sprzętów. Dzierżawa kopiarki polega na wynajęciu sprzętu i ustawieniu go w siedzibie firmy. Za jego funkcjonowanie, serwis i wymianę elementów eksploatacyjnych wciąż odpowiedzialny jest właściciel, użytkownicy natomiast mogą korzystać z niego w dowolnej chwili. Opłaty rozliczane są za liczbę wykonanych kopii – zgodnie z ustaloną na początku współpracy stawką.

Dzierżawa kopiarek Olsztyn

Opcja wynajmu kopiarki może się okazać najbardziej opłacalna dla wielu firm i instytucji. Jeśli uważasz, że mogłaby przynieść korzyści także Tobie, skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy!