Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Najlepsza drukarka dla studentów

Najlepsza drukarka dla studentów

Rok akademicki się rozpoczął, sale wykładowe i ćwiczeniowe zapełniają się studentami, a już wkrótce ruszą przygotowania do pierwszych kolokwiów i testów. Co prawda do sesji egzaminacyjnej jeszcze daleko, ale ci, którym zależy na dobrych ocenach, już teraz zabierają się do ciężkiej pracy. W dużym stopniu może im pomóc dobra drukarka, dzięki której łatwiej im będzie kompletować materiały do nauki oraz przygotowywać prace zaliczeniowe lub referaty.

Jak wybrać drukarkę dla studenta?

Student (lub jego rodzice), który chce zainwestować w drukarkę, powinien zwrócić uwagę na kilka jej parametrów.

  • Drukowanie w kolorze lub czarno-białe – wszystko zależy od tego, jakie wydruki ma się zamiar wykonywać. Jeśli w projektach czy pracach zaliczeniowych konieczne jest umieszczenie kolorowych elementów, warto postawić na drukarkę kolorową. Natomiast jeśli sprzętu będzie się używało wyłącznie do drukowania notatek i prac pisemnych, zupełnie wystarczy drukarka monochromatyczna.

  • Cena – zwykle dla studentów jest to jedno z pierwszych kryteriów. Czy da się znaleźć niedrogi sprzęt, który jednak cieszyłby się dobrymi opiniami i doskonale spełniał swoje zadania? Na szczęście obecnie na rynku jest dużo takich opcji, dlatego można spokojnie zainwestować w coś tańszego bez obaw o to, czy spełni nasze oczekiwania.

  • Rozmiar – nieduży wynajęty pokój nie jest najlepszym miejscem na rozstawianie dużych sprzętów biurowych. Dlatego w przypadku większości studentów ważne będzie to, aby drukarka była mała, zgrabna i lekka (na wypadek konieczności przeprowadzki).

Studenci dysponujący nieco większym budżetem mogą też rozważyć zakup urządzenia wielofunkcyjnego, które umożliwi im nie tylko wydruk, ale także szybkie i niedrogie skanowanie i kopiowanie dokumentów. Wiadomo przecież, że studenci w obecnych czasach nie przetrwaliby bez ksero. Jeśli mogliby je mieć pod ręką w każdej chwili we własnym pokoju, ich studencie życie z pewnością byłoby znacznie łatwiejsze. (O tym więcej piszemy tutaj: Znaczenie kopiarki w życiu studenta)

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami sprzętów, w które można zaopatrzyć się u nas. Chętnie doradzimy i pomożemy w zakupie – zapraszamy!