Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

5 powodów, dla których warto zainwestować w urządzenie wielofunkcyjne

5 powodów, dla których warto zainwestować w urządzenie wielofunkcyjne

W każdym biurze znajdziemy sprzęty takie jak drukarki, kopiarki czy skanery. Zamiast zaopatrywać firmę w każde z nich osobna, można zainwestować w urządzenie wielofunkcyjne. To rozwiązanie korzystne z wielu powodów – a oto pięć najważniejszych.

Dlaczego warto kupić urządzenie wielofunkcyjne?

Urządzenie wielofunkcyjne, czyli sprzęt łączący w sobie funkcje drukarki, kopiarki i skanera, ma następujące zalety:

  1. Możliwość wykonywania różnych czynności. Jeden sprzęt, wiele różnych zadań. Jedni będą potrzebowali wydruków, inni będą chcieli skopiować dokumenty, jeszcze inni zeskanować je, aby mieć dostęp do nich w formie elektronicznej. Urządzenie wielofunkcyjne spełni potrzeby każdego użytkownika.

  2. Oszczędność miejsca. Zamiast trzech maszyn – jedna. To rozwiązanie praktyczne i wygodne, nawet gdy w biurze nie narzeka się na za małą ilość miejsca. Jedno zgrabne urządzenie będzie miało znaczną przewagę także z estetycznego punktu widzenia.

  3. Niższe koszty eksploatacyjne. Konserwacja i przeglądy techniczne trzech urządzeń z pewnością będą kosztowały firmę więcej niż dbanie o jedno, które spełnia funkcje ich trzech. (Czytaj również: Urządzenia wielofunkcyjne Ricoh – oszczędność czasu i pieniędzy)

  4. Mniejsze ryzyko awarii. Inwestując w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt, minimalizujesz ryzyko niepowodzeń podczas jego pracy.

  5. Łatwa obsługa. Urządzenia wielofunkcyjne nowej generacji działają bardzo intuicyjnie i mają funkcje, które pozwalają na usprawnienie prac biurowych. Dzięki maksymalnym uproszczeniom i stałemu dostosowywaniu funkcjonalności do potrzeb, żaden użytkownik nie będzie miał problemu z obsługą urządzenia.

Jeśli szukasz najbardziej praktycznego i optymalnego rozwiązania dla swojej firmy w kwestii sprzętów biurowych, polecane przez nas urządzenia wielofunkcyjne Ricoh z pewnością wzbudzą Twoje zainteresowanie, gdy poznasz je bliżej. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą!