Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zaliczenia, kolokwia, referaty... Czyli jak drukarka pomaga na studiach

Zaliczenia, kolokwia, referaty... Czyli jak drukarka pomaga na studiach

Studenci mają już pierwszy miesiąc nauki za sobą. Zaczyna się czas pierwszych kolokwiów i zaliczeń. I choć do sesji jeszcze daleko, ci najbardziej pilni doskonale wiedzą, że najważniejsza jest systematyczna praca – aby nie biegać w panice za wykładowcami w ostatnim tygodniu przed terminem zaliczenia przedmiotów.

Drukarka – niezbędny sprzęt w życiu każdego studenta

W codziennej nauce i przygotowywaniu się do zajęć bardzo przydatna okazuje się drukarka. Nie każdy student ma do niej bezpośredni dostęp. Niekiedy trzeba przygotowane pliki (referaty, prace zaliczeniowe, notatki, opracowania) zgrywać na pendrive'a i drukować w punkcie ksero. Tych na szczęście w ośrodkach akademickich nie brakuje, jednak trzeba przygotować się na kolejki i stratę cennego czasu.

Dlatego bez wątpienia warto zainwestować we własną drukarkę. Nawet jeśli studencka kieszeń zwykle świeci pustkami, to można ten problem rozwiązać na kilka sposobów:

  • kupić drukarkę używaną – np. poleasingową, wciąż dobrze działającą i o dobrych parametrach, a jednak znacznie tańszą niż nowy sprzęt,

  • kupić drukarkę na raty – a gdy nie ma takiej opcji, można też "zapożyczyć się" np. u rodziców i ratami spłacać pożyczkę,

  • kupić drukarkę "na spółkę" – w pokoju w akademiku lub w wynajętym mieszkaniu studenckim każdemu przyda się taki sprzęt (zwłaszcza przed sesją egzaminacyjną), więc można takiego zakupu dokonać razem ze współlokatorami.

A jak wybrać drukarkę dla studenta? O tym piszemy tutaj: Najlepsza drukarka dla studentów

W doborze odpowiedniej drukarki chętnie pomożemy wszystkim, którzy skontaktują się z nami w tej sprawie. Gwarantujemy, że będzie to dobry zakup, który nie tylko ułatwi naukę, ale także pozwoli oszczędzić cenny czas, a często także mnóstwo nerwów i niepotrzebnego stresu.