Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Rok 2019 nadchodzi – wydrukuj sobie kalendarz!

Rok 2019 nadchodzi – wydrukuj sobie kalendarz!

Już lada dzień będziemy świętować nadejście nowego roku. Jest to doskonała okazja do zrobienia kolejnych planów, czy to dotyczących jakichś ważnych wydarzeń, czy zmian we własnym życiu. W tym celu warto zaopatrzyć się w kalendarz – gadżet niezwykle pomocny jeśli chodzi o kwestie organizacyjne. Można wydrukować go sobie samemu – z oszczędności, wygody lub po prostu zamiłowania do oryginalnych rozwiązań.

Drukowanie kalendarza – zrób to sam lub znajdź gotowy projekt

Kupienie gotowego kalendarza to opcja bardzo prosta, ale przy tym w pewien sposób ograniczająca naszą kreatywność czy swobodę. Nie zawsze udaje się też znaleźć wzór, który by nam w stu procentach odpowiadał. Albo grafiki nie do końca się nam podobają, albo jest za mało miejsca na notatki, albo ogólny design pozostawia wiele do życzenia. Nie do końca może nam też odpowiadać cena takich produktów – często bardzo wygórowana.

W takich sytuacjach nie trzeba iść na kompromisy. Można przecież wydrukować własny kalendarz, który spełni nasze oczekiwania w stu procentach. W internecie jest mnóstwo gotowych wzorów, które można spersonalizować, np. dobierając kolory lub zmieniając czcionki. Można wydrukować kalendarz do pokolorowania i samodzielnego ozdobienia – to opcja dla tych, którzy dobrze czują się podczas zabaw plastycznych. Przy nieco większym wysiłku można też zaprojektować kalendarz samodzielnie, umieszczając w nim wybrane zdjęcia lub własnoręcznie przygotowane grafiki.

Taki własny wydrukowany kalendarz nie tylko będzie doskonałą ozdobą, ale może też stać się dobrą motywacją do realizacji wszystkich zamierzonych celów i postanowień. Może to też być świetny pomysł na prezent. Ważne jest jednak, aby korzystać z wysokiej jakości druku – zwłaszcza gdy w kalendarzu decydujemy się umieścić zdjęcia. Dobra laserowa drukarka kolorowa umożliwi to zadanie i sprawi, że kalendarz będzie wyglądał profesjonalnie, nawet jeśli przygotowany jest przez amatora.