Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Plany, listy zadań i postanowienia na 2019 roku – wydrukuj je już teraz!

Plany, listy zadań i postanowienia na 2019 roku – wydrukuj je już teraz!

Jeśli w 2019 roku chcesz być bardziej zorganizowany, wydajny lub po prostu mniej zapominalski, warto przygotować sobie w tym celu małe pomoce. Wszelkiego rodzaju rozpiski, listy zadań, harmonogramy czy postanowienia mogą się okazać bardzo pomocne w osiągnięciu postawionych sobie celów. Do ich przygotowania przyda się drukarka!

Postanowienia i cele na 2019 rok – jak je przygotować?

Wiele doświadczeń, a także codzienne życie pokazuje, że ludzka psychika lubi listy. Taka forma porządkowania myśli pozwala na lepszą koncentrację na celach i daje wysoką efektywność jeśli chodzi o ich realizację. Dlatego tak bardzo popularne są wszelkiego rodzaju checklisty, zadania wypisywane w punktach itd. Jeśli zatem chcesz rozpocząć 2019 rok z nastawieniem na cel, warto, abyś sporządził sobie taką listę. Może to być np:

  • lista zadań na kolejny miesiąc/miesiące,

  • lista celów do osiągnięcia,

  • lista postanowień i zmian do wprowadzenia,

  • lista codziennych obowiązków,

  • lista pomysłów na nowe inicjatywy, wyjazdy, aktywności.

Każdą taką listę warto sobie wydrukować i powiesić w widocznym miejscu, np. na lodówce, na tablicy korkowej, na lustrze. Dzięki temu bezwiednie patrząc na nią każdego dnia będziesz utrwalać sobie wyznaczone cele i zaczniesz dążyć do nich nawet podświadomie, ponieważ non stop będą istniały gdzieś z tyłu głowy.

Drukarka – cenna pomoc w ustalaniu celów

Dobra drukarka może pomóc nie tylko w pracy czy nauce, ale także w rozpoczynaniu życiowych zmian czy motywowaniu się do rozwoju. Dodatkowym przydatnym gadżetem może być też spersonalizowany kalendarz na cały rok (czytaj więcej tutaj: Rok 2019 nadchodzi – wydrukuj sobie kalendarz!). Im ciekawsza i bardziej osobista będzie forma takich wydruków, tym większe będzie zaangażowanie w realizację tego, co się na nich znajduje. Jak podoba Ci się ten pomysł?