Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki poleasingowe – sposób na oszczędność

Kopiarki poleasingowe – sposób na oszczędność

Kserokopiarka to urządzenie, które przydaje się w bardzo wielu instytucjach: w biurach, szkołach, bankach, placówkach usługowych i urzędach oraz wielu innych. Jednakże zakup takiego sprzętu nie należy do małych wydatków, zwłaszcza jeśli chce się postawić na dobrą, sprawdzoną markę. Koszty zakupu kopiarki mogą być dużym obciążeniem zwłaszcza dla małych, prywatnych placówek lub biznesów, które dopiero się rozwijają.

Używane kserokopiarki – działaj oszczędnie i praktycznie

Doskonałym sposobem na zmniejszenie tego wydatku, przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich oczekiwań dotyczących jakości i funkcjonalności, jest zakup kopiarki poleasingowej. Jest to sprzęt w pełni sprawny – dotychczas używany przez firmę w ramach umowy leasingowej, która wygasła. Zakup używanego ksero pozwala dużo oszczędzić. Jednocześnie w przypadku tego rodzaju urządzeń ma się gwarancję, że wciąż sprawnie działają. Nie trafiły na sprzedaż z powodu ich zużycia lub pogorszenia parametrów działania, a jedynie dlatego, że określony w umowie czas użytkowania się zakończył.

Kopiarki poleasingowe Olsztyn

Na co warto zwrócić uwagę, kupując kopiarki poleasingowe? Przede wszystkim na producenta – te najbardziej cenione na świecie marki nie bez powodu cieszą się dobrą opinią. Warto sprawdzić, jakie funkcje posiada dany sprzęt i czy spełniają one oczekiwania placówki, która będzie go wykorzystywać. O pomoc i poradę warto zapytać sprzedawcę, który udzieli niezbędnych informacji. Zaznaczamy, że wszystkie używane sprzęty dostarczane przez naszą firmę są sprawdzone pod kątem technicznym i w pełni sprawne, dlatego co do ich prawidłowego działania nie trzeba mieć żadnych wątpliwości.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą dostępną w Olsztynie. Kopiarki poleasingowe to opcja opłacalna w kontekście inwestycji w firmę lub instytucję. Zapraszamy!

Czytaj także: Ksero – najlepszy sposób na utrwalanie