Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukarki, kopiarki i wielkie wyzwania przed końcem roku szkolnego

Drukarki, kopiarki i wielkie wyzwania przed końcem roku szkolnego

Do zakończenia roku szkolnego zostały nieco ponad dwa tygodnie. To szczególnie gorący okres w szkołach, dlatego tak ważne jest, aby w tym czasie nie zawiodły najpotrzebniejsze sprzęty, do których należą drukarki i kopiarki.

Czytaj także: Kserokopiarki – niezastąpione podczas sesji egzaminacyjnej

Przygotowanie do zakończenia roku szkolnego

Pierwsze dni czerwca to czas ostatnich poprawek i wystawiania ocen końcowych. Uczniowie, którzy mają jakiekolwiek zaległości, mają teraz ostatnią szansę na to, aby poprawić oceny. Z ich punktu widzenia kopiarki i drukarki mogą się teraz okazać bardzo ważne. Trzeba jeszcze wydrukować referat, oddać wypracowanie, skopiować materiały na ostatni w tym roku sprawdzian...

Jednak to nie uczniowie, lecz nauczyciele w tym gorącym okresie potrzebują drukować i kopiować najwięcej. Praca w szkole to nie tylko nauczanie – to także mnóstwo pracy formalnej, wypełniania dokumentów, przygotowywania raportów, podsumowań i opinii. Dostęp do sprawnych sprzętów biurowych jest więc teraz dla nauczycieli i wychowawców absolutnie niezbędny.

Co więcej, w ciągu ostatnich tygodni szkoły wielu nauczycieli chce zapewnić swoim uczniom nieco bardziej urozmaicone lekcje – wyjść poza podręcznik, zaoferować coś nowego, nagrodzić za wysiłek ostatnich miesięcy, miło nastawić na nadchodzące wakacje i skutecznie zachęcić do powrotu do szkoły za dwa miesiące. W przygotowywaniu tych ostatnich lekcji także przydadzą się drukarki oraz ksero.

Drukarki i kopiarki w Olsztynie – zaopatrz się w najlepsze sprzęty

Jeśli sprzęt w Twojej szkole uległ jakiejkolwiek awarii, na pewno zależy Ci na tym, aby jak najszybciej przywrócić go do sprawności. Oferujemy fachowe usługi serwisowe, z których możesz skorzystać w awaryjnej sytuacji. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń biurowych – być może jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego warto zaopatrzyć się w nowy sprzęt, który usprawni pracę placówki w tym gorącym okresie? Zapraszamy do współpracy!