Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kserokopiarki – niezastąpione podczas sesji egzaminacyjnej

Kserokopiarki – niezastąpione podczas sesji egzaminacyjnej

Sesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy studenci już dawno rozpoczęli powtórki materiału, inni powoli dojrzewają do tej decyzji, a jeszcze inni – bo i tacy przecież są – zostawią sobie naukę na ostatnią chwilę. Wszyscy bez wyjątku będą jednak potrzebować usług ksero, bez których zdobywanie materiałów do nauki byłoby znacznie trudniejsze.

Kserowanie podczas sesji – dlaczego studenci tak dużo kserują?

Widok studenta stojącego w kolejce do ksero z plikiem notatek i książek jest powszechny na wszystkich uczelniach. Dlaczego studenci tak dużo kserują? Chodzi przede wszystkim o chęć zdobycia jak największej ilości cennych materiałów, a także o zwykłą wygodę. Dzięki możliwości korzystania z kserokopiarki, można przekopiować notatki kolegów i koleżanek ze studiów i w ten sposób uzupełnić swoje własne. Nie trzeba też ślęczeć godzinami w bibliotece – skserowane strony można wziąć ze sobą do domu czy akademika i tam uczyć się w zaciszu własnego pokoju. Wiele osób korzysta z kserówek również dlatego, że w ten sposób łatwiej jest im się uczyć – mogą robić sobie dodatkowe notatki na marginesach, podkreślać na kolorowo ważniejsze informacje, tworzyć mapy myśli itd. Takie metody uczenia się w wielu przypadkach są znacznie bardziej efektywne. (Przeczytaj więcej: Znaczenie kopiarki w życiu studenta)

Punkty ksero o samodzielne kserowanie w domu

Niestety przed i w trakcie sesji często nie jest łatwo skorzystać z usług punktu ksero. Kolejki są bardzo duże, a na wykonanie kopii nieraz trzeba trochę poczekać. Co zrobić w takiej sytuacji? Opcji jest kilka. Można na przykład wybrać się do punktu ksero oddalonego od ośrodków akademickich, gdzie kolejki nie będą tak duże. Można też kserować w domu, jeśli posiada się urządzenie wielofunkcyjne łączące funkcje drukarki, kserokopiarki i skanera. Niektórzy studenci decydują się na grupową "zrzutkę" na podobny sprzęt na początku studiów, tak aby móc z niego swobodnie korzystać przez cały czas ich trwania i nie musieć martwić się ani o kolejki, ani o ceny usług. (Czytaj także: Najlepsza drukarka dla studentów)

Wszystkim studentom życzymy efektywnej nauki i jak najlepszych wyników na nadchodzących egzaminach!