Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Olsztyn – profesjonalny serwis kopiarki Ricoh

Olsztyn – profesjonalny serwis kopiarki Ricoh

Nawet najlepszej jakości urządzenia czasami się psują lub mają awarię. Warto w takich sytuacjach wiedzieć, do kogo zgłosić się o pomoc. W przypadku kopiarek Ricoh, usługi serwisowe na terenie Olsztyna oferuje Bartex. Poznaj szczegóły!

 

Olsztyn – serwis i naprawa kopiarek

 

Kopiarki ulegają awarii z wielu powodów. Niekiedy problemem jest błąd w ustawieniach, czasami awaria pojawia się na skutek przerwy w dostawie prądu, innym razem zawinił użytkownik. Zadaniem osoby serwisującej taki sprzęt jest odkrycie przyczyny problemu i jej usunięcie. Bardzo często możliwe jest to na miejscu. Serwisant jest w stanie szybko zdiagnozować usterkę i ją naprawić, bez konieczności używania zaawansowanych narzędzi czy konsultowania problemu ze współpracownikami. W innych sytuacjach konieczne jest przewiezienie sprzętu do miejsca, w którym można dokonać naprawy. Wtedy niestety sprzęt jest wyłączony z użytku na kilka dni.

A co jeśli firma, która używa kopiarki, potrzebuje jej na co dzień? W takiej sytuacji warto zapytać o możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego. W naszej ofercie znajduje się taka opcja – dzięki temu nasi klienci nie muszą obawiać się, że awaria kopiarki niekorzystnie wpłynie na funkcjonowanie ich firmy.

Zajmujemy się serwisem kopiarek Ricoh na terenie Olsztyna, a także w jego okolicach. Nasi klienci cenią nas za szybkie i skuteczne działanie, niskie ceny, sprawny przepływ informacji oraz przyjazną atmosferę współpracy. Dostosowujemy swoje usługi do ich oczekiwań, tak by awaria sprzętu biurowego w żaden sposób nie zaburzyła pracy w firmie. Oferujemy także fachowe porady dotyczące użytkowania i konserwacji sprzętów. Dzięki tej wiedzy łatwiej jest uniknąć kolejnych awarii czy nieprawidłowości w funkcjonowaniu.

Jeśli Twoja kopiarka Ricoh uległa awarii lub działa nieprawidłowo, zgłoś się do nas i skorzystaj z profesjonalnego serwisu w Olsztynie – zapraszamy!