Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Rozwój firmy a kopiarki i inne sprzęty biurowe

Rozwój firmy a kopiarki i inne sprzęty biurowe

Ze sprzętów takich jak kopiarki, drukarki, skanery itp. korzysta bardzo wiele firm. Czynności wykonywane przez te sprzęty są podstawa sprawnego funkcjonowania firmy na wielu płaszczyznach, dlatego też ich dobór ma ogromne znaczenie.

Sprzęty biurowe a funkcjonowanie firmy

Na sprawność funkcjonowania firmy w dużym stopniu wpływa np. to, jak wygląda przepływ dokumentów pomiędzy różnymi działami w firmie oraz czy archiwizacja dokumentacji (rachunków, zleceń, korespondencji) jest właściwie wykonywana. Na powodzenie sprzedażowe w dużym stopniu ma wpływ umiejętność właściwego przygotowywania ofert dla klientów oraz dostarczania im ich w odpowiedniej formie. We wszystkich tych zadaniach niezbędne są sprzęty takie jak kopiarki, drukarki, skanery. Ich rola jest oczywiście różna w zależności od tego, czym konkretnie zajmuje się firma, jakie są jej cele i jak wygląda kontakt z klientami. Bez wątpienia jednak tysiące przedsiębiorstw nie mogłoby funkcjonować bez sprawnych, wydajnych i łatwych w obsłudze sprzętów biurowych.

Olsztyn – kopiarki i inne sprzęty na wyciągnięcie ręki

Firmy z Olsztyna, które wykorzystują tego rodzaju urządzenia swojej codziennej pracy, mogą być zainteresowane ofertą kopiarek i innych sprzętów biurowych, które udostępnia Bartex. Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych firm, które chcą zakupić sprzęt na własność, jak i do zainteresowanych jedynie opcją dzierżawy. Do dyspozycji klientów oddajemy zarówno fabrycznie nowe sprzęty z gwarancją producenta, jak i kopiarki poleasingowe w niższych cenach (do użytku oddajemy je oczywiście po odpowiedniej konserwacji i przygotowaniu do dalszej pracy). Zachęcamy więc do kontaktu wszystkich tych, którzy chcą usprawnić codzienne funkcjonowanie swojej firmy, ułatwić pracę pracownikom oraz zapewnić firmie nieskrępowany przyziemnymi, technicznymi sprawami rozwój. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i czekamy na kontakt!