Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Bez kopiarek nie ma marketingu

Bez kopiarek nie ma marketingu

Co ma wspólnego marketing z kopiarkami i drukarkami? Ci, którzy kiedykolwiek mieli do czynienia z tą branżą od wewnątrz, wiedzą doskonale, jak bardzo jest ona uzależniona od takich właśnie sprzętów.

Materiały reklamowe tworzone dzięki sprzętom biurowym

Do tematu marketingu można podchodzić na wiele różnych sposobów, a form reklamy są dziesiątki. Należy je dobierać przede wszystkim do tego, jakie chce się osiągnąć efekty, ale także i do skali przedsięwzięcia, grupy docelowej oraz oczywiście... budżetu. Warto zauważyć, że niekiedy najlepiej sprawdzają się te najprostsze formy reklamy – ulotki, zaproszenia czy plakaty, do których wykonania potrzebny jest tylko podstawowy program graficzny w komputerze, a także sprawna drukarka i kopiarka. Takie rozwiązanie może się okazać niezwykle skuteczne np. w przypadku promocji lokalnych wydarzeń (festynów, spotkań), otwarcia nowego lokalu (pubu, pizzerii, klubu), promowania rożnych akcji (zbiórka żywności, odzieży). Papierowa ulotka czy plakat najlepiej i najszybciej trafią do potencjalnie zainteresowanych osób, a koszt ich wykonania jest bardzo niski.

Zobacz również: Czy za pomocą kopiarki da się skserować banknoty?

Ty także możesz być specjalistą od reklamy!

Mimo nowinek technologicznych, wszechobecności internetu oraz dostępu do social media, takie proste formy reklamy wciąż są spotykane bardzo często i uchodzą za niezwykle skuteczne. Warto więc docenić niezastąpioną rolę, jaką w szeroko rozumianym marketingu od wielu lat pełnią kopiarki. Dostępność punktów ksero w każdej większej miejscowości sprawia, że każdy ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w dziedzinie promocji i reklamy. Narzędzia są – potrzebny jest tylko nietuzinkowy pomysł oraz dobra organizacja działań.

Wszystkie osoby zainteresowane kopiowaniem materiałów reklamowych (oraz innych dowolnych dokumentów) zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu ksero w Olsztynie. Nasze kopiarki z pewnością nie zawiodą!