Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kilka słów o drukowaniu naklejek

Kilka słów o drukowaniu naklejek

Naklejki to doskonała forma reklamy, ponieważ można je umieścić właściwie wszędzie. Na kartce papieru, na samochodzie, na słupie ogłoszeniowym, na szafce w pokoju (za czym niestety nie przepada większość mam...). Za pomocą naklejek można wypromować zarówno produkty, jak i usługi, miejsca czy wydarzenia, mogą też pełnić rolę gadżetu lub ozdoby. A co najlepsze – ich wyprodukowanie wcale nie jest trudne. Można je po prostu... wydrukować!

Drukowanie naklejek na drukarce atramentowej

Wydrukowanie arkusza naklejek na takim sprzęcie nie jest wcale trudnym zadaniem. Potrzebna jest jedynie sprawnie działająca drukarka oraz kolorowy tusz. Po samym drukowaniu konieczne będzie jeszcze narzędzie do wycinania naklejek – gilotyna lub po prostu ostry nóż do papieru.

Ważne jest oczywiście także to, jaki papier wybierze się do tego rodzaju wydruku. Najlepiej jest postawić na papier samoprzylepny matowy – ten błyszczący słabiej chłonie tusz, przez co efekt może być mniej satysfakcjonujący, a wydruk może się niestety rozmazywać. Wydruk można wykonać z dowolnego rodzaju grafiki, pod warunkiem że będzie ona dobrej jakości. Należy pamiętać, by odczekać chwilę pod wyjęciu gotowych naklejek z drukarki – tusz musi się wchłonąć.

Drukowanie naklejek na drukarce laserowej

Z pomocą drukarek laserowych także można wydrukować naklejki, są one zresztą często używane do tego typu zadań. Mają tę podstawową zaletę, że wydruki są trwalsze, co w przypadku naklejek jest dość istotne. Proces przebiega właściwie tak samo jak wyżej. W tym przypadku można użyć białej lub bezbarwnej folii samoprzylepnej.

Nie można zapomnieć o dostosowaniu ustawień drukowania. Odznaczenie opcji „Dopasuj obraz do ramki” oraz wskazanie rodzaju papieru, na jakim drukujemy, pozwoli uzyskać najlepszy efekt.

Masz więcej pytań? Zgłoś je specjalistom od drukarek i drukowania, czyli nam. Chętnie pomożemy Ci w kwestiach związanych z obsługą Twojego sprzętu biurowego – zapraszamy do kontaktu!