Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukarka – idealny prezent gwiazdkowy

Drukarka – idealny prezent gwiazdkowy

Końcówka listopada to czas, kiedy zaczynamy już myśleć o prezentach gwiazdkowych. Ich zamówienie lub kupienie z pewnym wyprzedzeniem pozwala uniknąć kolejek w sklepach i opóźnień na poczcie. Często jednak na kilka tygodni przed Świętami wciąż brakuje nam pomysłu na podarunki. A może w tym roku kupić komuś bliskiemu... drukarkę?

Drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne na prezent

Doskonałym prezentem gwiazdkowym dla kogoś, kto korzystna na co dzień z komputera (np. do pracy lub nauki) będzie drukarka bądź urządzenie wielofunkcyjne (łączące funkcje drukarki, kopiarki i skanera). Oto 3 powody, dla których warto postawić właśnie na taki podarunek:

  1. Drukarka to prezent praktyczny. To jeden z takich prezentów, w przypadku których nie ma ryzyka, ze obdarowany będzie chciał go zwrócić. Przyda się każdemu – nawet osobie, która dotychczas nie czuła potrzeby zakupu takiego sprzętu. Prędzej czy później nawet ona doceni komfort, jakim jest posiadanie własnego urządzenia do drukowania.

  2. Ceny drukarek są bardzo atrakcyjne. Nie jest to sprzęt, na który wydawać trzeba cały majątek. Obecnie wysokiej jakości drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dostępne są za nieduże pieniądze.

  3. Łatwa dostępność sprzętów. Dystrybutorzy drukarek reprezentujący znane marki (jak np. Nashuatec) działają na terenie całej Polski. W wysokiej jakości drukarki można się zaopatrzyć w bardzo wielu miastach, w tym także w Olsztynie. Dostęp do produktów jest łatwy, a doradcy skutecznie pomogą w wyborze najlepszego urządzenia.
    Zobacz również: Drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne – co wybrać?

Bartex Olsztyn – fachowa pomoc w wyborze drukarki

Kiedy zastanawiasz się, co kupić bliskiej osobie na Gwiazdkę, zadaj sobie jedno pytanie: czy posiada drukarkę? Jeśli odpowiedź brzmi "nie" (lub "tak, ale starą/zepsutą/słabo działającą), to nie musisz już dłużej szukać pomysłów. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu klientom z Olsztyna i okolic. Odwiedź nas lub zadzwoń – Bartex zaprasza!