Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Jak drukarka może pomóc w świątecznych przygotowaniach?

Jak drukarka może pomóc w świątecznych przygotowaniach?

Do Świąt zostały nieco ponad dwa tygodnie, więc najwyższy czas rozpocząć przygotowania. Kupowanie prezentów, strojenie domu, przygotowywanie wigilijnego menu – wszystkie te zadania są bardzo wymagające, a pomoc z którejkolwiek strony jest mile widziana. Nawet ze strony drukarki!

Drukarka pomocna w przygotowaniach do Świąt

W jaki sposób drukarka może nam się przydać przed Świętami? Jakie elementy wydrukowane z jej użyciem mogą usprawnić gwiazdkowe przygotowania?

 

  • Karteczki na prezenty – można oczywiście kupić gotowe karteczki lub po prostu wyciąć je z papieru. Jednak bardzo ciekawie mogą się prezentować własnoręcznie zaprojektowane w programie graficznym karteczki. Wydrukowane i przytwierdzone do prezentowych paczek z pewnością zrobią wrażenie na obdarowywanych.

  • Kartki świąteczne – zwyczaj wysyłania kartek świątecznych powoli powraca. Coraz więcej osób przypomina sobie, jak przyjemnie jest dostać kartkę z życzeniami. Zamiast kupować gotową w kiosku lub na poczcie, można ją zaprojektować samemu i wydrukować. Własnoręcznie przygotowana kartka to prezent sam w sobie!

  • Winietki - przygotowujesz Wigilię lub przyjęcie świąteczne dla większej ilości osób? Mogą Ci się przydać winietki, dzięki którym łatwiej usadzisz gości przy stole. Ich przygotowanie i wydrukowanie zajmie zaledwie kilkanaście minut, a Tobie znacznie ułatwi organizację spotkania.

  • Ozdoby świąteczne – obrazki, naklejki i inne ozdoby w grudniu pojawiają się niemal wszędzie: w szkołach, w biurach, w instytucjach publicznych. Ich przygotowanie może być szybkie i łatwe dzięki drukarce.

  • Materiały dydaktyczne – tematyczne lekcje świąteczne w szkołach należą już do tradycji. Drukarka może się przydać każdemu nauczycielowi, który przed Świętami chce przygotować dla uczniów tematyczne karty pracy, kolorowanki czy teksty kolęd.

Zobacz także, dlaczego warto kupić drukarkę w prezencie: Drukarka – idealny prezent gwiazdkowy