Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Wydrukuj sobie wyjątkowe Walentynki

Wydrukuj sobie wyjątkowe Walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a wszyscy zakochani powoli rozglądają się już za upominkami dla swoich drugich połówek. Aby przygotować wyjątkowe Walentynki, wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Można wykorzystać własną kreatywność oraz sprzęty, które ma się pod ręką. Oto nasze pomysły na walentynkowe niespodzianki, które można wykonać z pomocą drukarek.

Wydrukuj kartkę walentynkową

Można oczywiście kupić walentynkową kartkę w kiosku, ale czy wtedy będzie ona wyjątkowym prezentem? Zdecydowanie lepiej jest stworzyć coś samemu. Wystarczy do tego prosty program graficzny i odrobina kreatywności. Gdy już kartka będzie zaprojektowana, jej wydruk potrwa zaledwie kilka sekund i nic nie będzie kosztował. Taka forma prezentu z pewnością zostanie doceniona przez wybranka lub wybrankę.

Walentynkowe wypieki

Najszybsza droga do serca wiedzie przez żołądek, a własnoręcznie upieczone ciasteczka czy babeczki z pewnością pomogą osiągnąć ten cel. Można je dodatkowo ozdobić lub zapakować, a do tego może się przydać drukarka i różowy bądź czerwony papier. Każdy walentynkowy słodycz może być umieszczony w opakowaniu kryjącym w sobie wróżbę, wyznanie miłości bądź uroczy rysunek, a babeczki lub ciasto można ozdobić własnoręcznie zaprojektowanymi pikerami.

List miłosny prosto z drukarki

Chcesz wysłać list miłosny, ale obawiasz się o jego estetykę? Nie musisz pisać go ręcznie – rozwiązaniem jest przygotowanie go w programie tekstowym lub graficznym i wydrukowanie na ozdobnym papierze. Można też wykonać nadruk na kopercie. To świetny pomysł także dla tych, którzy chcieliby zachować anonimowość, a charakter pisma mógłby ich zdradzić.

Jak widać, sprawnie działające drukarki przydają się nie tylko do pracy czy nauki, ale także do przygotowywania romantycznych niespodzianek – zarówno w Walentynki, jak i z innych okazji. Wystarczy jedynie odrobina kreatywności i czasu, a efekt może być naprawdę wyjątkowy.

Zobacz także: Jak drukarka może pomóc w świątecznych przygotowaniach?