Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Gdzie nie może zabraknąć kopiarki? Cz. I: szkoła

Gdzie nie może zabraknąć kopiarki? Cz. I: szkoła

Istnieją takie miejsca, które bez kopiarek nie mogłyby wydajnie i poprawnie funkcjonować. Jednym z nich są szkoły. Choć z pozoru wydaje się, że najważniejsze sprzęty w szkole to ławki, krzesła czy tablice, to w dzisiejszych czasach także bez dobrej jakości sprzętów biurowych nie może się obejść żadna placówka oświatowa.

Zobacz również: Kopiarki we współczesnym świecie

Rola kopiarki w szkole

W szkołach kopiarki służą różnym celom. Z ich pomocą każdego dnia odbywa się kopiowanie:

  • Materiałów dydaktycznych. Karty pracy, ćwiczenia, materiały obrazkowe – ich kserowanie to codzienność w szkolnej rzeczywistości. Dobrze przygotowany i świadomy swojej roli nauczyciel wie, że musi urozmaicać aktywności i poszerzać zakres materiału, który znajduje się w podręczniku, aby w pełni wykorzystywać potencjał uczniów i rozwijać ich zainteresowania.

  • Sprawdzianów i testów. Ta część szkolnego życia nie kojarzy się najlepiej uczniom, jednak jest konieczna, aby móc na bieżąco sprawdzać ich postępy i motywować do nauki.

  • Dokumentów. Szkolny sekretariat czy biuro dyrektora wykorzystuje kopiarki do kserowania dokumentacji niezbędnej do właściwego zarządzania placówką.

  • Ogłoszeń. Wybory do samorządu szkolnego, zebranie rodziców, wiadomości dotyczące wycieczki szkolnej lub imprez okolicznościowych – takie treści można znaleźć na tablicach ogłoszeń w każdej szkole, a żeby mogły się na nich pojawić, konieczne jest użycie kserokopiarki.

Kopiarki Olsztyn – zaopatrz się w najlepsze sprzęty

Jeśli chcesz zaopatrzyć szkołę lub inną placówkę oświatową w solidny i niezawodny sprzęt biurowy – np. kopiarki lub drukarki – skontaktuj się z nami! Bartex to dystrybutor urządzeń biurowych reprezentujący m.in. renomowanego producenta – firmę Ricoh. W naszym asortymencie znajdują się zarówno nowe fabrycznie sprzęty, jak i urządzenia używane (w doskonałym stanie). Dokonaj dobrej inwestycji dla swojej szkoły – zapraszamy do kontaktu.